Anglický buldok, English Bulldog - LENEYCO

Zde věnuji vzpomínku CORRYNCE, která s námi žila do ledna 2008. 

Zemřela velmi náhle, ve věku nedožitých 8mi let. Odešla náhle, absolutně jsem na to nebyli připraveni a stále nám chybí.
Důvodem jejího odchodu bylo akutní selhání ledvin, které se projevilo náhle a i přes veškerou snahu jí nebylo pomoci. Odešla po svém marném boji na VFU v Brně, kde dělali vše pro to, aby ji zachránili a kde byla 3 dny v intenzivní péči. 

Zemřela v pondělí 14.01.2008, kdy se její stav zhoršil natolik, že již bylo trápení nenechat ukončit její bolesti euthanasií. I přes svůj stav, kdy již skoro nebyla při smyslech nás poznala a rozloučila se s námi a mi s ní.

Corrynka byla úžasná!! Nezapomenutelná fenečka, kamarádka a společnice. Byla jako vítr! Neskutečně akční, věčně nabitá energií a připravena stále něco podnikat. Neúprosná hlídačka a obranářka, kdy večer se ke mne nikdo nesměl přiblížit. A přitom tak zlatá na všechny své blízké, nikdy by nikomu z rodiny neublížila, naprosto oddaná a milující. Moc mi chybí její nespoutanost, energičnost, láskyplný pohled a naše společné válení na gauči, kdy měla neustále složenou hlavu v mém klíně.

Bože Corrynko, moc mi chybíš!! Ani nedovedu napsat jak. .........NIKDY NA TEBE NEZAPOMENEME!!!! 
 
 
 

 
 
 
 

2008 - 2024 © FCI Chovatelská stanice anglických buldoků BULLDOG LENEYCO FCI English bulldog kennel LENEYCO